«Добрий господар» чи професійний рейдер: хто окупував лани Слобожанщини?

03.12.2018 10:19

У прикордонній харківській області угрупування озброєних «тітушок» два тижні поспіль блокує сільськогосподарську техніку та перешкоджає збору врожаю. За словами постраждалих пайовиків, врожай та землю намагаються відібрати на користь відомої прислужниці Харківських рейдерів – Камінської Анни, яка спеціалізується на обмані селян ще з 2012 року.

Знімальна група «СтопКору» відправилась до сільської голови селища Картамиш, бо селяни навіть організували збори місцевих жителів, адже хвилювалися за безпеку власну та своїх дітей. Та сільська голова ніби не помітила чужинців на території, що вона за неї відповідає. В той самий час підприємство, що до нього увійшли пайовики зі своєю землею, спробувало шукати правди у правоохоронців.

«Ми звернулися до поліції із заявою, що просимо вас провести експертизу, чи підписувала Камінська акт обміну і чи підписували ми акт», - зазначає директор ТОВ «Фермер-Агро» Андрій Обора.

Керівництво «Фермер-Агро» впевнене: Анна Камінська, перебуваючи у змові з прокуратурою та Управлінням Служби Безпеки України у Харківській області, чинить протиправні дії та тисне на господарів «Фермер-Агро» і з погрозами намагається відібрати їхнє майно.

А тепер розповімо про саму пані Камінську і її фірму. Сільськогосподарське підприємство «Добрий господар» було створене у 2012 році зі статутним фондом майже у мільйон гривень і зареєстроване у селі Картамиш. У червні 2015 року це товариство також було рейдерським чином захоплено. Сьогодні люди скаржаться, що попередній орендар в особі «Доброго господаря» давно перестав сплачувати заробітну та орендну плату. Заборгованість лише перед пайовиками сягає мільйонів гривень.

Подробиці власного розслідування «СтопКору» - у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини