«Добрий господар» атакує: під прицілом агрорейдерів – прикордонні регіони

14.12.2018 11:43

Поки СБУ влаштовувало численні перевірки на території компаній «Фермер Агро» та «Щедрі лани Слобожанщини», найманці поплічниці Михайла Добкіна пані Камінської незаконно зібрали врожай зі 130 чужих полів соняшника. Більше того, скандально відома агрорейдерка тисне на суддів та не гребує фальсифікацією документів.

Із проханням прокоментувати ситуацію на Харківщині з рейдерським захопленням майна ТОВ «Фермер Агро» журналісти «СтопКору» звернулись до народного депутата Україні Антона Геращенка.

«На Харківщині сталася ситуація, брутально були порушені права власника. Щодо «Фермер Агро», я сьогодні тільки познайомився з власником і дав йому свій телефон. І ми домовилися з ним комунікувати з цього питання», - запевнив пан Геращенко.

І наостанок відкритим залишається питання щодо участі у цій рейдерській атаці Служби безпеки України. Чому справу розслідують вони, а не поліція, як цього вимагає закон? Тим більше мова йде про прикордонний регіон, де діє воєнний стан. Де за кілька десятків кілометрів – армія країни-агресора, яка стягнула до нашого кордону і потужне військо і новітню техніку. Невже справді співробітники СБУ у Харківській області під головуванням Андрія Носича мають допомагати відбирати врожай, а не захищати країну від ворога? «СтопКор» і надалі стежитиме за розвитком подій у цій справі.

Усі подробиці розслідування – в ексклюзивному репортажі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини