“Добре лише з нею” – відкрились нові подробиці про стосунки між вбивцею та загиблою 14-річною дівчиною

06.03.2019 11:47

У соцмережах 16-річний студент, який убив школярку, писав під спільними фотографіями “моя кохана” та “добре лише з нею”. Батько загиблої заперечує стосунки між молодими людьми. Про це інформує “Город Х”.

Однокласники дівчини стверджують, що пара зустрічалась два роки, а нещодавно вони розійшлись.

В Інстаграмі вбивці можна знайти багато фотографій із загиблою. 16-річний студент, який убив школярку, писав під спільними фотографіями “моя кохана” та “добре лише з нею”.

Фото: соцмережі

Повідомляється, що перед тим, як убити дівчину, хлопець написав у статус в одній із соцмереж фразу: "Назад дороги немає". Швидше за все, вже тоді хлопець у своїй голові виношував план розправи.

"Дівчинка йому сказала, що буде готуватися до підсумкових іспитів та стосунків зараз не хоче. Його відповідь образила, він писав на мобільний, дзвонив, намагався зустрітися. Ніж після злочину кинув у колодязь. Після скоєного подзвонив братові й все розповів. Під час слідства він показав місце події та частково визнав, що вдарив дівчинку ножем, але те, що вбив – не визнає", – розповіли у поліції.

Нагадаємо, увечері 2 березня в Харкові 16-річний хлопець вбив 14-річну дівчину. Раніше молоді люди нібито зустрічалися. Хлопець запросив колишню дівчину на зустріч, вони посварилися і той накинувся на неї з ножем. Його вже затримали.

Читайте також: "У Запоріжжі напали й проломили череп екс-керівнику антикорупційної комісії місцевої ОДА".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини