Добкін показав прапор своєї нової партії

21.02.2018 12:39

Нардеп Михайло Добкін, який нещодавно створив нову партію, показав, як виглядатиме прапор його політичної сили. Інтернет-спільнота одразу звернула увагу на цікаву назву партії "Християнські соціалісти".

Новину передає "Преса України".

Вчора ввечері, 20 лютого, представник Опблоку Михайло Добкін сповістив своїх підписників у соцмережі про те, що прапори його новоствореної партії "Християнські соціалісти" вже готові. Відповідний знімок він представив у Facebook.

Після цього колишнього регіонала засипали численними повідомленнями. Зокрема, інтернет-спільнота висміяла назву політсили, яка була зареєстрована 15 лютого поточного року.

"Ну ... рандомний визначник назв партій ще нормально згенерував. Могло бути: "вегетаріанські квадроциклісти" або "прогумовані бобслеїсти", "муслімські республіканці", – зауважили у Мережі.

"Міша, ви або хрест зніміть або труси вдягніть", – зіронізували користувачі соцмережі.

"Михайло Маркович, Ісус Христос при справах у виконкомі партії? Якщо ні, то бажано залучити його до партійного будівництва!" – додали у коментарях.

"Оце так вам перемога Майдану та "Революції Гідності". Це грьобане дно!!!" – також відзначили у соцмережах.

Однак знайшлись і прихильники Добкіна, які виявили бажання долучитись до його новоствореної партії, та підтримали наміри політика. Серед них шоумен Олексій Дурнєв.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини