До уваги власників зброї

20.05.2020 17:32

Дотримання строків перереєстрації зброї дозволить уникнути анулювання дозволу на неї, а її власника вбереже від адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, що дозвіл на зберігання зброї видається на три роки. Подавати документи на перереєстрацію потрібно за місяць до закінчення визначеного терміну. Порушення строків перереєстрації мисливської вогнепальної та холодної зброї тягне за собою відповідальність за статтями 191 та 192 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими передбачені штрафні санкції та вилучення зброї.

Також нагадуємо, що мисливська вогнепальна та газова зброя, а також пристрої для відстрілу гумових куль у розібраному стані мають зберігатися за місцем постійного проживання володільця в металевому сейфі, що закривається внутрішнім замком. При цьому ключі від сейфу повинні зберігатися особисто у власника зброї або в надійному місці, що виключає доступ до них сторонніх осіб (в тому числі близьких родичів).

У разі втрати або викрадення зброї, а також при зміні місця проживання її власник повинен негайно сповістити про це до відділу поліції, в якому зброя знаходиться на обліку.

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за матеріалом дозвільної системи Біляївського ВП)

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X