До уваги шанувальників відпочинку біля великої води

24.06.2020 14:09

Аби таке дозвілля приносило вам тільки задоволення та користь, згадаймо разом з поліцейськими правила безпечної поведінки.

Запам’ятайте головне: вода не терпить легковажності – на морі, біля ставків та річок треба бути максимально відповідальними та уважними. Адже найчастіше тонуть люди, які вважають неможливим похід на природу без алкогольних напоїв, пірнань у неперевірених місцях, розваг з притопленнями та запливами на великі відстані. А ще жертвами водяної стихії, на жаль, стають діти.

Тому дорослим слід неухильно слідкувати за ними - у воді та навіть біля неї малята не повинні ні на мить залишатися поза увагою.

Підліткам же, які зазвичай вважають себе досить дорослими та самостійними, слід завважити, що про ваші наміри піти з друзями купатися обов’язково повинні знати дорослі. І запам’ятайте: дорослішання - це не відсутність заборон, а виваженість дій та відповідальність за себе та оточуючих. Тому суворо дотримуйтеся правил безпеки на воді, не запливайте далеко від берега, не стрибайте з обривів і дерев, а розваги з товаришами перенесіть на сушу.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини