До п’ятиріччя створення «Корпусу оперативно-раптової дії» базу одеських спецпризначенців відремонтували та осучаснили за європейськими стандартами

Її урочисте відкриття відбулося вчора, 23 червня, за участі керівництва Національної поліції України, поліції Одещини, представників органів державної влади та депутатів. Саме завдяки їх спільним зусиллям і вдалося створити для одеських «кордівців» одні з найкращих умов для підтримки бойової форми та відпочинку.

Заступник Голови Нацполіції Олексій Руденко у своєму виступі окреслив масштаби великого будівництва і, подякувавши усім, хто йому сприяв, наголосив: сперпідрозділ поліції Одещини справді достойний таких змін.

«Пишаюся вами та результатами роботи вашого підрозділу, - звернувся до  штурмовиків очільник поліції регіону Олег Бех. - П’ятий рік поспіль ви професійно та злагоджено надаєте силову підтримку оперативним службам, берете участь у звільненні заручників, затриманні особливо небезпечних злочинців та угруповань. Сьогодні ми створили умови для того, щоб ви мали змогу набагато комфортніше працювати, зручніше тренуватися та приємніше відпочивати».

Привітав спецпризначенців з відкриттям оновленого «КОРДу» та подякував за гарну роботу і перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський. «Обласна рада постійно тісно співпрацює та за можливості допомагає нацполіції Одеської області в рамках програми «Безпечна Одещина». Бо безпека людей для нас - головний пріоритет», - сказав він та наголосив: за останні роки зростає рівень довіри суспільства до поліції, що є важливим показником розвитку демократії.

Фізичного та духовного розвитку і успіхів у всіх починаннях побажав «кордівцям» народний депутат України Артем Дмитрук. «Дуже важливо, щоб такий підрозділ, як «КОРД», виділявся хорошою фізичною підготовкою. Бо ви є останнім аргументом правопорядку. І цей аргумент повинен бути по-справжньому жорстким, щоб кожен негідник знав, що на нього чекає», - сказав він.

На завершення заходу начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех подякував керівництву обласної ради, народним депутатам та іншим за сприяння у проведенні капітального ремонту службового приміщення для спецпризначенців, облаштуванні для них спортивної зали європейського рівня та оснащенні спецпідрозділу сучасним обладнанням і спецзасобами.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини