До будинку Смолія принесли вінки та труни – подробиці акції протесту (фото)

09.07.2020 07:49

Увечері 8 липня на в'їзді в селище, в якому живе ексголова Національного банку Яків Смолій, пройшла «акція протесту» з похоронними вінками та труною проти політики, що діють і експосадовців Національного банку України

smolij_aksia
Фото: НБУ

"Вгадай тему вистави з реквізиту. Беруть участь десять похоронних вінків, труни, плакати зі звинуваченнями у всіх смертних гріхах і щось на зразок загроз. Це мирна "акція"(...) проти політики, посадових осіб і експосадовців (... ) НБУ. Вона сьогодні ввечері почалася на в'їзді в селище, де живе (...) Смолій", - передає НБУ у фейсбуці.

Пресслужба центробанку не виключає, що акція може бути призначена для майбутнього глави НБУ.

«Тільки мета може бути зовсім іншою - залякування, щоб був слухняним і не робив кроків, які не подобаються замовникам цього« екшену», - додали в пресслужбі регулятора.

Біля вінків і трун також залишили плакати з написами «Смолія чекають суд і в'язниця», «Смолій лобіює російський бізнес» і «Шлях корупції - в одну сторону».

Відзначимо, що схожі акції проходили близько місяця під будинком Смолія та його заступників, а також під будівлею НБУ в кінці 2019 року.

Як повідомлялося, 1 липня голова правління НБУ Яків Смолій написав заяву про відставку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини