До 12 тисяч гривень коштуватимуть платні камери в СІЗО – Малюська

27.07.2020 10:00

Міністр юстиції Денис Малюська розповів про ідею впровадження подарункових сертифікатів на платні камери в СІЗО. Такі камери коштуватимуть до 12 тисяч гривень.

sizo1
Фото: Мін‘юст

«В першу чергу нам потрібні гроші. Наші в'язниці та слідчі ізолятори знаходяться в жахливих умовах. Їх за щось потрібно ремонтувати й утримувати. Гроші платників податків у нас є куди витрачати. Тому заробляємо чесно, прозоро. Тюремна система може отримувати гроші за рахунок платних камер і за рахунок трошки екзотичного інструмента як подарунковий сертифікат на "місце" в СІЗО», - пояснив він в ефірі телеканалу 1+1, пише ТСН.

За словами міністра, прорахунки в Мін'юсті не робили, тому що передбачити попит неможливо.

«З іншого боку, нам це і потрібно не було. Собівартість такого сертифіката нульова. Щонайменше чотири сертифікати було придбано в першу годину роботи послуги. Вже 28 тисяч гривень у нас на рахунках є», - додав він.

Малюська також розповів, що вартість сертифіката залежить від місця розташування СІЗО, а також терміну - це день, тиждень або місяць. Вартість коливається від тисячі до 12 тисяч гривень. Найдорожчий сертифікат - за платну камеру в СІЗО Києва.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини