“ДНР” готується до штурму на Світлодарській дузі – під Горлівку терміново перекинуто спецпризначенців

18.12.2018 15:53

Бойовики "ДНР" налякані підготовкою до "наступу" української армії на Донбасі й б'ють на сполох, повідомляючи про прибуття спецпідрозділів Великобританії в район Горлівки.

Бойовики бояться прориву ЗСУ не тільки в районі Горлівки, а й на ділянці фронту на Світлодарській дузі. Соціальні мережі російських найманців підтверджують, що в рядах армії "ДНР" почалася справжня паніка перед можливим наступом української армії в районі Горлівки та Світлодарської дуги.

Бойовики поширюють інформацію про те, що на ділянку населеного пункту Новолуганське прибула група військових з Норвегії в кількості 20 чоловік. Окрім того, розвідка російських найманців стверджує, що підрозділи "Спеціальної авіадесантної служби" (SAS) армії Великобританії були перекинуті на горлівський напрямок зі спеціальною місією, суть якої полягає в спробі викрасти представників командування силових підрозділів і армії "ДНР".

"Військовослужбовці SAS прибули для проведення спецоперації по викраденню на території "республіки" представників командування та військовослужбовців "народної міліції", щоб надалі видати їх за кадрових військовослужбовців ЗС РФ", – заявили в "ДНР".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини