Дніпровський хвіст та Криворізьке серце: кого і як призначають до Держгеокадастру

17.06.2021 16:18

За усталеною традицією, після кожної зміни влади важливі посади в столиці завжди обіймають вихідці з батьківщини чинного Президента.

derzhgeokadastr
Ілюстрація: СтопКор

Не стало винятком і призначення начальника відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Дениса Гончара на посаду начальника Головного Управління Держгеокадастру у місті Києві 10.11.2020 без конкурсу шляхом укладання контракту про проходження державної служби на період дії карантину. А щоб було йому не так самотньо, на додачу мігрувала до столиці ще одна представниця Дніпропетровської області – Селена Володимирівна Вайзберг, яка очолила Управління ведення державного земельного кадастру в місті Києві.

Раніше вона була відома як багаторічна заступниця начальника відділу у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

На додачу взяли з Дніпра інспектора – хтось же має «заганяти» підприємців. Марк Фомін, до цього заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель у Дніпровському, Синельниківському, Солонянському районах та м.Дніпро управління з контролю за використанням та охороною земель.

Таким чином, дніпровська земельна ОЗГ «Земляцтво» закріпилася в Києві.

Розуміючи, що на розподіл золотої столичної землі дорослі дядьки їх не пустять, вони менше ніж за пів року відбудували собі годівницю, користуючись доступом до службової інформації кадастру.

Раптово втричі зросла кількість позапланових перевірок на підставі звернень громадських організацій (ГО також із Дніпра).

Що це за дніпровська ГО, яка стоїть на сторожі київської землі? Запит із зазначеними фактами було надіслано до ГУ Держгеокадастру у Києві.

Проте Дніпро – не єдине місто, де активісти ВГО «Стоп корупції» здійснюють моніторинг будівельної галузі. Зокрема, 17 червня активісти приїхали до управління Держгеокадастру Києва з питанням щодо будівництва ЖК «Life Story».

derzhgeokadastr
Фото: СтопКор

«Підготували запит до Держгеокадастру, де виклали наші питання щодо цього об’єкту. Уже завтра нам пообіцяли надати потрібну інформацію. Дуже сподіваємося на нашу тісну співпрацю з органами Держгеокадастру. Уже є перші результати роботи. Зокрема, ми звертались із питанням щодо порушень на об’єкті на вул. Милославській у Києві. За нашим запитом провели перевірку, проте, на жаль, жодних підтверджень чи акту перевірки не надали. Сподіваємося на глибшу кооперацію та змістовну роботу надалі», – наголосив правозахисник Максим Томілов.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини