Дніпро: як підприємства, близькі до очільників обласної ради, освоюють бюджетні кошти

10.05.2018 11:07

Майже 600 мільйонів бюджетних гривень на ремонт доріг, які зникли у підприємстві «УПС». Мільйони гривень «Дніпрокомунтрансу», замість яких – купи сміття на вулицях міста. Що за історія із юридичним бізнесом людини, яку поза очі називають хазяїном області та чи немає конфлікту інтересів у державного службовця? У цих та інших питаннях спробували розібратись журналісти «Стоп Корупції».

Заступник голови обласної ради Дніпропетровщини Святослав Олійник власний зв’язок з «Дніпрокомунтрансом», так само як і з «УПСом», відкидає: «Намагаються прив'язати мене до якихось компаній, це екстраполяція власного злодійського нутра…».

Нагадаємо, Святослав Олійник – колишній працівник прокуратури, потім власник юридичних компаній, а нині – державний службовець. В області його вважають справжнім сірим кардиналом. Говорити про це відкрито бояться. Та поза зйомкою розповідають, що колись саме прибирання під себе комунальних підприємств міста й було основною діяльністю пана Олійника.

Детальніше про це у нашому сюжеті:

Втім, окрім доріг та сміття, в місті та області величезний перелік питань, які потребують масштабного розслідування. Зокрема, громадський актив міста просить правоохоронні органи, органи поліції, центральні органи прокуратури, профільних комітетів, інспекцій, провести перевірки у всіх сферах діяльності обласної ради, з питань того, як використовується бюджет, і чи використовується він правомірно, у передбаченому законом порядку. У свою чергу, журналісти «СтопКору» продовжать слідкувати за перебігом подій у Дніпрі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини