Дмитро Павліченко – проти судді Чванкіна: у Києві викриватимуть одеського суддю

Чому очільник Київського районного суду Одеси Чванкін називає себе суддю та з яких джерел він отримав 12 мільйонів «винагороди»?

suddya chvankin
Сергій Чванкін - фігурант скандалів та журналістських розслідувань

10 вересня о 12.30 у медіацентрі «СтопКор» відбудеться пресконференція за участі відомого правозахисника Дмитра Павліченка, який наведе докази, за якими, на його думку, Чванкін привласнив собі статус судді, а тому має бути усунутий. Також у заході візьме участь адвокат Микола Кушніренко.

Очільник ГО «Захист звичайних людей» дізнався, що проти нього суддя Чванкін подав позов, а суддя Шевченківського районного суду столиці Фролова розглянула позов і винесла ухвалу без залучення відповідача – Дмитра Павліченка. Суддя визнала неправдивим публічний вислів правозахисника про те, що в судді Чванкіна немає присяги судді. Причому в ухвалі не вказані докази на користь Чванкіна.

Дмитро Павліченко звернувся до всіх державних установ із запитами щодо суддівської кар’єри Чванкіна та здобув докази, які, на його переконання, свідчать про те, що очільник Київського районного суду міста Одеси Чванкін не є суддєю, привласнив повноваження судочинства й отримує мільйонні винагороди. Відомий правозахисник написав заяву на суддю та вимагає терміново усунути його від ведення судових засідань, а також скасувати та переглянути усі винесені ним рішення як незаконні.

Запрошуємо представників ЗМІ, юристів, активістів для участі у пресконференції.

Захід відбудеться за адресою: вул. Предславинська, 43/2, 4-й поверх.

Акредитація за телефоном: 067 113 01 60.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини