Діяльність поліції Донеччини орієнтована на безпеку та потреби громади

04.07.2020 11:10

На цьому принципі будується впроваджений проєкт «Стратегії взаємодії поліції в Донецькій області з організаціями громадянського суспільства до 2025 року». Основою партнерських відносин між поліцією та громадою є довіра, взаєморозуміння та співпраця.


Керівництво поліції Донеччини підтримало проєкт, орієнтований на потреби безпеки громади.

Стратегію взаємодії поліції з організаціями громадського суспільства нещодавно презентовано та обговорено під час робочої зустрічі між керівниками поліції, національною консультанткою ПРООН в Україні та громадою.

Мета проєкту - удосконалення партнерських відносин між поліцією та громадою шляхом ефективної комунікації та залучення організацій громадського суспільства на всіх етапах вирішення проблеми безпеки.

Результатом такої співпраці є безпека мешканців громади, побудована на розумінні їх потреб та наданні більш якісних поліцейських послуг.

Так, в рамках проєкту буде впроваджено освітню кампанію з реалізації поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду (community policing) та створено Координаційний центр взаємодії поліції з громадою.

Стратегія взаємодії поліції з організаціями громадського суспільства в Донецькій області, план її реалізації та форма звітності за ключовими показниками ефективності були підготовлені в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X