Директор чернігівської філії “Центру сертифікації насіння” намагався викрасти посвідчення журналіста “Стоп Корупції” (ВІДЕО)

13.11.2018 12:14

В рамках рейду "СтопКору" філіями "Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" активісти завітали до Ніжина та поспілкувалися з директором місцевого підприємства Олександром Гомоляком.

Ми виявили, що у директора філії є власне фермерське господарство "Крути", яке незаконно використовує землі держпідприємства та привласнює урожай.

З самої філії Гомоляко зробив базар, по всій території підприємства розвішені оголошення про продаж овочів та кормів для тварин, які він реалізує готівкою, обкрадаючи держпідприємство.

Під час розмови Гомоляко, заведений в кут незручними для нього питаннями, намагався силоміць відібрати посвідчення журналіста "Стоп Корупції", а коли активісти вийшли на вулицю, то побачили групу молодиків, які, ймовірно, очікували на команду від свого начальства, щоб напасти на знімальну групу.

"СтопКор" провів мирну акцію протесту аби донести до громадськості суть корупційної діяльності директора підприємства.

Подробиці про рейд на Ніжинську філію "Центру сертифікації насіння" та агресивну реакцію директора установи на журналістів дивіться у сюжеті "СтопКор в дії".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини