“Діра у 4 мільярди – через корупцію на митниці держбюджет країни щороку втрачає колосальні суми”, – Роман Бочкала

15.08.2018 17:46

За різними оцінками, через корупцію на митниці держбюджет втрачає понад 4 млрд євро, тоді як прозора робота ДФС дозволила б значно збільшити надходження до скарбниці. Уряд заявляє про реформу Фіскальної служби та боротьбу з контрабандою, реальних позитивних змін поки що немає. Про це під час прес-конференції заявив координатор «СтопКору» Роман Бочкала.

«Ми не бачимо цієї боротьби з контрабандою. Я б хотів звернути увагу прем'єр-міністра, що слова з ділом розходяться. Країну треба рятувати, скарбницю потрібно поповнювати, тому що в бюджеті дірка. Попереду дуже складна осінь, і як перекривати ці фінансові діри – незрозуміло», – сказав координатор «СтопКору» Роман Бочкала.

Команда ГО «Стоп корупції» у ході прес-конференції закликала Володимира Гройсмана прискорити реформу Фіскальної служби.

«Давайте поїдемо в будь-яку прикордонну область, подивимося, як працюють митні пости, подивимося, як мінімізуються платежі, як завозяться брендові речі з Європи під виглядом секонд-хенду, давайте подивимося, як вивозиться ліс. У нас третій рік діє мораторій на вивезення лісу-кругляку, але, якщо подивимося на цифри, то виявимо, що так багато, як у 2017 році, лісу не вивозили ніколи. А як його вивозять? Його вивозять за документами як дрова і митники цього чомусь не помічають»

«Ніякої реформи не відбулося, як працювала система «вирішувачів», як працювала система мінімізації, як працювала система фінансових «мийок» –  так це і зараз відбувається»

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини