Ділитимуть бюджет: на Харківщині депутати зберуться позачергово

Депутати Ізюмської міської ради сьомого (попереднього) скликання зберуться завтра, 19 листопада на позачергове засідання. Планують взятися за розподіл бюджету. Активісти “Стоп корупції” вбачають протиправні дії попередників. 

Brifing05010_5
Юрій Козлов Фото: СтопКор

На позачергове засідання у четвер зберуться депутати Ізюмської міської ради (Харківська область) сьомого скликання. На порядку денному — фінансові питання міста. Як прогнозує голова Ізюмського міського відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції” Юрій Козлов, “старі депутати візьмуться за дерибан бюджету”.

“Чому вони вирішили зібратися після виборів? Вони вже мають віддати свої повноваження, а не засідати і мізкувати, куди і кому віддати гроші з бюджету міста. Завтра вони продовжать свої протиправні дії”, — зазначив Козлов. Каже, що на засіданні депутати зможуть також внести якісь питання з голосу. “Вони хочуть щось зробити… Але що саме — побачимо потім”, — додав Козлов.

Також Козлов прозвітував про роботу осередку за три роки. “Завдяки нашій діяльності уже внесли  до ЄРДР близько ста заяв про кримінальні правопорушення місцевих чиновників та керівників правоохоронних органів. Якщо бачимо незаконні дії влади — одразу направляємо звернення до НАЗК, Офісу Президента та Держаудитслужби. Щорічно в соцмережах публікуємо та розміщуємо відео та політичні публікації (120-150 на рік)”, — розповів голова. І додав: “Нам є чим пишатися, адже ми надаємо також правову допомогу звичайним людям. І сотні вже допомогли”.

Як повідомляли раніше, члени Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства заявили про намір прибрати зі свого складу журналіста та активіста “Стоп корупції” Віктора Паласа. Усе через те, що він знімав на камеру засідання ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини