Дилери за ґратами, а справа живе: ділки картелю «Хімпром» продають наркотики із СІЗО?

06.11.2019 12:10

Гучне затримання, суспільний резонанс, а результат – нульовий. Фігуранти міжнародного наркокартелю «Хімпром» сидять у СІЗО, а їхня справа продовжує процвітати. Ділки, які зараз перебувають під слідством, наймають дорогих адвокатів та можуть собі дозволити вносити мільйонні застави, щоб вийти на волю. Про це розповідають активісти ГО «Стоп корупції», які від початку слідкують за перебігом цієї справи.

Затримання злочинного угрупування

«Так було із членкинею банди з Донецька, моделлю Кариною Койнаш, яка знайшла 2 мільйони гривень на заставу.

Вона дружина одного з організаторів угрупування, росіянина, який зараз переховується у Мексиці. Саме в її апартаментах у Києві на Саксаганського знайшли 2 мільйони доларів готівкою. Походження цих коштів, а також квартири, хоче встановити суд. Наразі суд відклав засідання до 12 листопада за клопотанням адвоката. Правник вимагає надати час для оприлюднення документів, які підтверджують походження квартири.

Модель Карина Койнаш – дружина російського мафіозі

Поплічники Койнаш звертаються за послугами елітних захисників. Причому на одного ділка може працювати одразу декілька адвокатів. Юристи для затягування справи завалюють судові інстанції різних рівнів скаргами. У результаті розгляди у судах гальмуються. Скидається на те, що бізнес «Хімпрому» продовжує працювати та навіть розвиватись, інакше звідки гроші у наркодилерів. 

Частину фігурантів судді вже випустили під домашній арешт. 

А ще декільком зменшили розмір застави до того рівня, що вони змогли внести кошти та вийшли із СІЗО», – зазначають у ГО «Стоп корупції».

Нагадаємо, що транснаціональне угруповання, у лавах якого громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в «Telegram». Гроші, зароблені злочинним шляхом, торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу. Йдеться про десятки мільйонів доларів.

Злочинна організація відома як «Хімпром». Вона нараховувала близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X