Екскандидатка в мери Києва Гранцева захоплює управління столичним ЖК

Хотіла в мери, а потрапила… в рейдери. Діану Гранцеву звинувачують у спробі «віджати» управління житловим комплексом у Києві. Йдеться про будинок за адресою Героїв Сталінграда, 2Д.

Zatishna oselya geroiv stalingrada
Мешканці ЖК у Києві заявляють, що їх ввели в оману Фото: СтопКор

Зокрема, як стало відомо, представники управляючої компанії «Затишна оселя» шляхом фальсифікацій та обману змусили мешканців будинку «погодитися» на зміну УК. За даними платформи YouControl, у засновниках «Затишної оселі» значиться Діана Гранцева. Відомо, що в жовтні 2020 року жінка балотувалась у мери столиці. Ще тоді ЗМІ писали про рейдерський скандал, у якому засвітилася потенційна політикиня.

Судячи з того, що агітаційний сайт Діани Гранцевої і досі існує в інтернеті, ймовірно, що жінка не збирається полишати свої політичні амбіції.

grantseva zasvitilas u reyderstvi
Це вже не перший рейдерський скандал за участю Гранцевої Фото: скриншот

Наразі будинком опікується «Парк-стоун сервіс». В.о. керівника Віктор Галасюк заявляє про спробу рейдерського захоплення влади представниками іншої управляючої компанії.

«СтопКор» вже розповідав про схему «віджиму» влади УК «Затишна оселя» в київському ЖК.

Примітно, що частина мешканців, оговтавшись та зрозумівши, що їх надурили, почали відкликати свої підписи щодо зміни управляючої компанії.

Додамо, що наразі у Києві тривають судові процеси з аналогічним позовом про скасування результатів голосування щодо інших комплексів. Ідеться про справу №756/8439/21 про захист прав споживачів, скасування рішення загальних зборів учасників товариства та визнання недійсним договору. А також про справу 756/3954/19 про визнання недійсним рішення зборів співвласників багатоквартирного будинку, визнання недійсним протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку.

Чим закінчиться історія рейдерства в будинку на вулиці Героїв Сталінграда, 2Д – читайте у наступних матеріалах «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини