Артем Мирошниченко
Артем Мирошниченко Голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" в місті Дніпро

“ДФСником, який викрав людину в Дніпрі, займається поліція”, – активіст

Дещо раніше я підготував доповідь для міжнародної науково-практичної конференції щодо дискусійних питань антикорупційного законодавства, яка відбулась 15 листопада в Дніпрі. Зараз я вирішив винести свої думки у письмовий формат та поділитись своїми напрацюваннями.

Вступне слово

Про корупцію говорять багато, але важко сказати щось оригінальне чи нове. Вона давно перетворилася на гру, правила якої знає навіть дитина. Не має значення, хто перший почав – гра все одно розпочнеться. І неважливо, як вона завершиться, бо сам її початок, звичність та простота правил свідчать про хворобливу людину, суспільство, спільноту, гілку влади, бізнес, інституцію…

Знаю з власного досвіду, наскільки ця гра небезпечна для країни та які наслідки від її не подалання можуть бути. А тут що найстрашніше? І руйнація демократії, і підрив демократичних інститутів, і вбивство державної системи.

Про нас

У своїй роботі наш осередок часто підіймає важливі питання для суспільства, де корумповані чиновники, використовуючи свою посаду, яку їм довірило суспільство, займаються хабарництвом та рейдерством заради особистого збагачення.

Так, ми підіймали питання, і можливо багато хто чув про бандитські дії співробітників ДФС, які викрали бізнесмена і змушували підписати необхідні їм документи.

У Дніпрі ДФСник викрав людину

Коли бізнесмену вдалося вибратися з рук бандитів у погонах, він звернувся до нас за допомогою і ми як громадські діячі не могли не відреагувати. У мене, чесно кажучи, волосся стало дибки від почутого. Такі дії не повинні бути нормальними та безкарними у правовому суспільстві.

Наразі персонажами з ДФС займаються детективи НАБУ, ДБР, поліція.

На жаль, підстави для наших втручань не зникають, ми продовжуємо боротьбу з корупцією у межах повноважень, що має громадськість. До нас звертаються люди, і ми продовжуємо громадські розслідування щодо посадовців, які використовують службове становище для лобіювання інтересі своїх афілійованих компаній і осіб. Вони сприяють порушенням під час держзакупівель товарів і послуг від приватних фірм, монополізують місцевий ринок і отримують незаконні переваги, вдаються до інших корупційних правопорушень.

Підсумки

Отже, корупція заполонила всю країну та призвела до диких та відверто протизаконний речей, за які відповідати, можливо, ніхто й не буде. Адже законодавство настільки недосконале, що уникнути покарання може будь-який зловмисник.

Наша організація створена якраз задля того, щоб виявляти такі факти та протидіяти їм.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми доб'ємося справедливості й покажемо, що закон в нашій країні має непохитне значення, а суспільство повинне відчувати захист з боку закону і правоохоронних органів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини