ДФСники три тижні тримали підприємця у заручниках: у Дніпрі протести через дії фіскалів

05.07.2019 17:48

Фіскали чи кати? У Дніпрі почалась акція протесту під будівлями ГУ ДФС Дніпропетровщини через податківців, які 21 день утримували у заручниках підприємця Кирила Суворова. 

Під будівлею ДФС Дніпропетровської області мітингувальники розбили наметове містечко та оголосили про безстрокову акцію протесту. Про це з місця події повідомляють активісти ГО «Стоп корупції», які приєднались до громадських організацій-однодумців, щоб виступити проти незаконних дій правоохоронців.

«27 травня 2019 року працівники ГУ ДФС у Дніпропетровській області відкрили кримінальне провадження за незрозумілих підстав щодо ТОВ «Софт ОІЛ» (компанія-продавець мастильних матеріалів) та її керівника Кирила Суворова й арештували продукцію, що надійшла до митного пункту оформлення у Миколаєві.

Пізніше працівники митної поліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під час зустрічі з директором фірми фактично здійснюють викрадення особи та перевозять підприємця на проведення допиту, а пізніше – на постійне утримання на базі відпочинку Дніпропетровщини.

Фактично громадянина України Кирила Суворова було викрадено та незаконно утримано (обмежено волю) на строк у майже у місяць», – зазначають учасники акції.

Чоловіка утримували протягом трьох тижнів. При цьому працівники податкової міліції взагалі відхрещувалися від Кирила та запевняли родичів, що не знають про його місце перебування.

«Пізніше ж, коли вже 5 червня рідні Кирила разом з адвокатами прийшли до фіскалів, їм повідомили, що з Кирилом все добре і він не хоче бачити свою родину та друзів.

Проте рідні та близькі Кирила Суворова звернулися до Державного бюро розслідувань з приводу вищевикладених фактів з відповідною заявою про вчинення кримінальних правопорушень, здійснених службовими особами ГУ ДФС у Дніпропетровській області, на що ДБР було відкрито відповідні кримінальні провадження за №№ та здійснюється слідство", – додають учасники акції.

Згодом, коли стала відома правда, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області – Сергій Пеньков, який фактично підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це «програмою захисту свідків».

Після довгого тримання 27.05.2019 Кирило Суворов зміг утекти з ув'язнення 18 червня цього року.

«Ми вимагаємо розслідування цієї резонансної справи та звільнення податківців, які взяли громадянина у заручники. Натомість керівники ДФС Дніпропетровської області, де працюють зловмисники, спочатку прийняли наше колективне звернення, пообіцяли миттєво відреагувати й дати брифінг, однак згодом просто забарикадувались всередині будівлі», – передають з місця події організатори акції-протесту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини