Дев’ятирічну дівчинку, яка загубилася на Канівщині, знайшли за п’ять кілометрів від дому

11.05.2020 23:06

Дитина гралася з мамою на вулиці. Мама відволіклася на декілька хвилин і дівчинка зникла. Пошуки дитини тривали понад сім годин. Дівчинку знайшли неушкодженою та повернули батькам.

Сьогодні по обіді до поліції Черкаської області звернулася жителька Канева та повідомила, що її малолітня донька зникла. Дівчинка гралася на вулиці біля будинку. Мама була поруч. Жінка на декілька хвилин відволіклася і в цей час дівчинка побігла вулицею та зникла. Мама намагалася знайти дитину самотужки. Коли пошуки не дали результатів вона звернулася за допомогою до поліції.

Отримавши повідомлення про зникнення дитини негайно особовий склад Канівського відділення поліції було піднято по тривозі. Для допомоги місцевим правоохоронцям до Канева було направлено співробітників наближених відділів та відділень поліції, кінологів зі службовими собаками, військовослужбовців Нацгвардії та працівників ДСНС. До пошуку дитини також долучилися лісники та місцеві жителі.

Учасники пошукових заходів розділилися на групи та прочісували територію, де зникла дитина, постійно збільшуючи радіус. Пошуки дівчинки тривали понад сім годин. Її знайшли на території Шевченківського національного заповідника, за п’ять кілометрів від дому. Після огляду лікарів дитину повернули матері.

Поліція вдячна всім небайдужим громадянам, які долучилися до пошуків дитини та допомогли повернути дівчинку батькам.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини