Дев’ять українців потрапили у список перспективних європейців молодше 30 років за версією Forbes

09.04.2021 18:16

Американський Forbes опублікував новий перелік перспективних європейців - 30 Under 30 Euorope, серед них - 9 українців. Про це повідомляє "Економічна правда", передає "Курс України".

Forbes
Фото: Facebook

Більшість українців відзначені в категорії "Технології".

Зокрема, Forbes відзначив Лізу Дзюбу (29 років) і Ахмеда Сулеймана (29) - авторів сервісу Flawless App, який допомагає порівняти очікуваний дизайн програми з реальним в симуляторі, щоб можна було відразу вносити правки.

Flawless App користуються розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify та інших компаній.

Також журнал відзначив співзасновників додатку Reface (який змінює обличчя на фото або відео зі збереженням міміки за допомогою штучного інтелекту) - Ярослава Бойка (28), Дениса Дмитрієнка (29) і Романа Могильного (29).

Також в список включили Інну Заіменко (29 років) - засновницю платформи A-Labisider для пошуку наукової інформації та літератури.

У категорії "Фінанси" відзначили Сергія Герасимовича - співзасновника платформи EZ Blockchain, яка допомагає видобувачам нафти та газу перетворювати відходи виробництва в електроенергію і використовувати її для майнінгу криптовалюти.

У категорію "Соціальний вплив" потрапив Федір Сердюк (25) - співзасновник проєкт Fast, мета якого - навчання навичкам надання першої допомоги.

А в категорію "Мистецтво" увійшла Ольга Кравченко з Києва, яка разом з Кейтлін Фріц заснувала стартап Musemio, що використовує віртуальну реальність для освіти дітей в сфері культури.

У Forbes додали, що середній вік усіх учасників списку 27 років.

При цьому, 67% учасників є засновниками або співзасновниками бізнесу. Сукупно вони залучили більше 1 млрд дол. інвестицій.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Суд заарештував яхту Медведчука.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини