Дев’ята заповідь по-одеськи: справа про лжесвідчення Івана Мельниченка тягнеться вже п’ятий рік

30.10.2018 17:45

Одеса, 2018 рік. В прокуратурі Приморського району вже п'ятий рік перебуває справа щодо лжесвідчення Івана Мельниченка. Тож хто і чому гальмує слідство? і яким чином з цією справою пов’язані екс-регіонал Пєхов і пані Софієнко? Розібратися вирішила команда «СтопКору».

Іван Мельниченко очолював одне з підприємств групи компаній «Агрейн». Його звільнили через незадовільні показники. Тим часом компанія «Агрейн Трейдинг» взяла кредит у банку Південний на суму 40 млн доларів. Тоді ж Мельниченко заявив у поліції, що керівництво «Агрейн Трейдингу» незаконно привласнило 40 мільйонів.

«Все це було направлено в мою сторону, і мені загрожував строк позбавлення волі строком від 5 до 12 років», - розповідає директор компанії «Агрейн Трейдинг» Андрій Бартків. Та зважаючи на те, що з боку банку жодних претензій не було, а компанія покрила весь кредит, справу було закрито.

«В грудні до поліції мною була подана заява про надання Мельниченко Іваном Івановичем завідомо неправдивої інформації в корисних цілях, на основі чого було відкрито кримінальну справу. Сам же Мельниченко почав переховуватися в Росії, тож лише в липні цього року при перетині кордону його було затримано і вручено підозру», - продовжує розповідь пан Андрій.

Слідство у справі лжесвідчення Мельниченка тривало понад 4 роки. Була винесена підозра, та до суду її так і не передали. Деталі гучної справи – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини