Десятки тисяч тонн: у Дніпрі суд визнав діяльність піщаного нелегала Маляра незаконною

16.03.2021 14:12

Дніпропетровський окружний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ФОП Анатолія Маляра. Йдеться про історію з незаконним видобутком піску – саме такий бізнес організував собі підприємець. Проте суд вкотре заборонив йому здійснювати таку діяльність. Про це повідомив правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин, посилаючись на рішення суду.

Malyar
Ілюстрація: СтопКор

«Маляром була організована масштабна точка незаконного видобутку піску в Петриківському районі Дніпропетровської області. Це найперша точка, до якої ми виїжджали в рамках моніторингу. Ми тоді зафіксували незаконний видобуток та зупинили автомобіль нелегалів. Завдяки нашій ініціативі була відкрита кримінальна справа. Паралельно ми працювали разом із Державною екологічною інспекцією Дніпропетровської області. Тоді в інтересах громади представники Держекоінспекції подали скаргу до адміністративного суду про зупинення незаконних робіт і суд першої інстанції зупинив їх», – розповів він.

malyar sud
Суд залишив апеляцію Маляра без задоволення Фото: СтопКор

Проте на цьому історія не скінчилась. Маляр подав апеляційну скаргу. Утім, рішення першої інстанції залишилося у силі, тож офіційно його скаргу не задовольнили та залишили без розгляду.

«Очевидним залишається той факт, що порушення в діяльності Маляра вбачають не лише активісти та Держекоінспекція, але й суд. Це спільна перемога», – наголосив Литвин.

Malyar_21
Озеро, утворене внаслідок діяльності нелегальних копачів Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, активісти виявили незаконне місце видобування піску неподалік Дніпра. Нелегальними копачами було знищено понад 10 гектарів землі. За справу взялися не лише місцеві правоохоронці, а й навіть Міністерство внутрішніх справ України. Але копачів-нелегалів це не зупинило.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини