Десятки дорогих об’єктів нерухомості на Харківщині переписали на колишнього ув’язненого

Лише за одну ніч ваше майно може опинитися в чужих руках, а нікому не відома стороння особа – стати мільйонером. Як власників підприємства можуть обікрасти до ниточки та сховати кінці у воду? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Марії Гураль.

За звичайнісінькими обшарпаними дверима живе… український мільйонер. Щоправда, Ярослав Миколайович Сидоренко лише від журналістів зненацька дізнався, що насправді він – власник потужної компанії з чималим капіталом.

Як ми пересвідчились, у документах серед засновників товариства з обмеженою відповідальністю "ЮА ЕСТЕЙТ" вказані паспортні саме цього пана.

Та ось дістався цей бізнес йому ну зовсім незаконно. Адже, ставши директором підприємства за підробленими документами, він начебто дав згоду на виведення майна на десятки мільйонів гривень.

Як розповів адвокат Олег Миронов, у липні 2018 року на підставі підроблених документів було здійснено спочатку реєстраційні дії щодо зміни директора та власників корпоративних прав харківського підприємства. А ще через кілька днів взагалі без будь-яких документів було переоформлено право власності на об'єкти нерухомого майна цієї компанії.

Компанію протиправно переоформили на безробітного з Києва

Щоправда, розшукати "успішного бізнесмена" журналістам "СтопКору" допоміг випадок, оскільки у квартирі, яка вказана у відкритих джерелах як адреса пана Сидоренка, живе молодий хлопчина.

Плутанина з номерами квартир і кімнат – тільки на руку тим, хто хоче замести сліди цієї масштабної афери. А найцікавіше, що у 2018-ому, у час, про який йтиметься у нашому розслідуванні, "мільйонер" взагалі… жив за колючим дротом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини