Десятки мільйонів доларів обороту: в Україні правоохоронці «накрили» масштабний наркокартель

15.10.2019 10:02

Стоп наркотик: в Україні поклали край діяльності транснаціональної мережі, яка понад 5 років збувала наркотичні речовини за криптовалюту на території колишньої СНД. В який спосіб злочинне угруповання забезпечувало собі мільйонні обороти – дізнавайтесь із сюжету Наталії Дігтяр.

Правоохоронні органи затримали майже тисячу осіб по всій території України через їхню причетність до розповсюдження та продажу наркотиків з допомогою так званих «закладок».

«Схема полягала в наступному: учасники на заздалегідь створених вебресурсах в мережі Інтернет розміщували повідомлення з контактами Телеграм, цей месенджер адмініструвався оператором, членами злочинної організації», – розповів ексзаступник Генпрокурора України Сергій Кізь.

В ході обшуків правоохоронці вилучили наркотики, золоті злитки, прикраси, цілий арсенал зброї та мільйони доларів готівки.

У наркоторговців вилучили зброю та готівку

За оцінками Генпрокуратури, первинний аналіз чорної бухгалтерії, який також була вилучена на обшуках, дає підстави вважати, що приблизний щорічний оборот і прибутки злочинної діяльності цієї злочинної організації становив десятки мільйонів доларів США.

Колишній заступник голови СБУ Павло Демчина під час брифінгу зазначив, що кошти від реалізації наркотичної продукції зловмисники інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу.

Крім того, як виявилось, наркоторговці також мали власний силовий блок для боротьби з конкурентами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X