Дестабілізує ситуацію в регіоні, співпрацює з РФ: екс-мера Херсона Сальдо засудили на народому вічі

Розхитує ситуацію у регіоні, співпрацює з країною-агресором, пов'язаний із вбивством бізнесмена та захопленням підприємств. Громада Херсона під час віча озвучила усі порушення, у яких підозрюють колишнього мера міста Володимира Сальдо. Народні збори відбулись на площі Свободи напередодні. 

"Напередодні президентських виборів, в умовах війни із Російською Федерацією на Сході країни та посилення військ окупанта в окупованому Криму на межі Херсонської області, ми спостерігаємо негативні для всієї держави тенденції:
* відверті спроби дестабілізації суспільно-політичної ситуації в нашій області,
*спланована кампанія дискредитації органів української державної влади та її представників,
* цілеспрямований підрив довіри до органів української державної влади на межі з окупованим Кримом,
* активізація реваншистських сил, проросійськи налаштованих осіб, які прагнуть посилення свого впливу в регіоні та остаточного повернення у владні структури.

Окрім цього в Херсонській області залишаються нерозкритими резонансні кримінальні злочини:
* напад і вбивство керуючої справами Херсонського міськвиконкому Катерини Гандзюк,
* вбивство бізнесмена Ігоря Пащенка, який мав неприхований конфлікт із колишнім мером Херсона регіоналом Володимиром Сальдо,
* напад представників партії "Опоблок", зокрема, Олександра Власова та Андрія Задніпряного, на офіс ГФ ОГПДК "Добровільна народна дружина самооборони Херсонської області",
* жорстоке побиття активістів, які мають націоналістичні переконання, зокрема, голови НВР "Правий сектор" у Херсонській області Наталі Вотеічкіної, та членів українських патріотичних організацій,
* напад на прес-центр редакції газети "Новий день" та використання вогнепальної зброї проросійськими злочинцями проти журналістів,
* та інші злочини, які вчинені проти спільноти та залишаються нерозкритими, а винні у цих злочинах зостаються непокараними та продовжують здійснювати підривну діяльність.

Спостерігаються постійні окремі елементи дестабілізації ситуації в Херсонській області. Відбувається активізація проросійських політичних сил та поливання брудом представників української спільноти, керівників Херсонської області та керівництва держави.

За цими тенденціями стоять конкретні представники партій "Наш край" та "Опозиційний блок" Віталій Булюк, Володимир Сальдо та Єгор Устінов, які діють в особистих політичних та бізнес-інтересах", – зазначили учасники зборів.

За словами учасників зібрання, Сальдо та інші політики регулярно відвідують окуповані території, співпрацюють із російськими спецслужбами й отримують вказівки щодо дестабілізації ситуації на Херсонщині.

"Навіщо це робиться? Це робиться для того, щоб свідомо знизити рівень довіри народу до органів державної влади, особисто до чинного президента України Петра Порошенка, до інших представників державної влади й українських патріотичних організацій та в цілому до України!

Кому це вигідно? Це вигідно лише російським окупантам та їхнім посібникам в Україні з метою розгойдування ситуації в нашому стратегічно важливому прикордонному регіоні.

Прикро, що в цій антидержавній кампанії беруть участь організації, які називають себе проукраїнськими або правозахисними, а насправді діють в інтересах маніпуляторів.

Ганебно, що за кампанією дестабілізації Херсонської області стоять особи, які мають тісні зв'язки із країною-агресором, з окупованими територіями, з політичними силами, які працюють в інтересах Росії: такі, як колишній регіонал, а нині член партії "Наш край" Володимир Сальдо; "колишній" комуніст, а нині член партії "Наш край" Віталій Булюк; Володимир Коновалов, Єгор Устінов та інші", – додають організатори народних зборів.

Жителі Херсонської області заявили про несприйняття таких дій, про свою підтримку євроінтеграційного курсу України, готовність захищати свою країну від агресора та його прислужників в Україні. Учасники зборів звернулися до владної верхівки держави з вимогою втрутитись у ситуацію, а керівників правоохоронних органів країни – провести розслідування найбільш резонансних злочинів. Передусім, вбивства керуючої справами Херсонського міськвиконкому Катерини Гандзюк, вбивства бізнесмена Ігоря Пащенка, який мав неприхований конфлікт із колишнім мером Херсона регіоналом Володимиром Сальдо та інших справ, які збурили громадськість.

Журналісти "СтопКору" в ексклюзивному розслідуванні показали усі деталі шокуючої розправи над підприємцем та братом Дениса Пащенка, якого Сальдо викрав та катував у Домінікані. Авторка сюжету на місці резонансного злочину поспілкувалась із дружиною вбитого та дізналася про коло підозрюваних. Родина Пащенка впевнена, що Ігоря замовив саме мер Сальдо.

Пізніше у спілкуванні із журналістами "СтопКору" колишній очільник Херсона Володимир Сальдо відкинув свою причетність до вбивства місцевого бізнесмена Ігоря Пащенка. У справі опальний політик проходить як свідок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини