Держстат озвучив суму боргів українців за комуналку

31.01.2021 12:56

Станом на кінець грудня 2020 року заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги досягла 73 млрд грн. Про це йдеться в експрес-випуску Державної служби статистики по оплаті населенням житлово-комунальних послуг, передає "Курс України".

Komunalka
Фото: UAinfo

"На кінець грудня 2020 року заборгованість населення з оплати за поставки і розподіл природного газу склала 31,5 млрд грн, за постачання теплової енергії та гарячої води - 24,1 млрд грн за поставки і розподіл електричної енергії - 6,1 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 5,7 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком - 5,1 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів - 1,1 млрд грн", - повідомляє Держстат.

Що стосується реструктуризації боргів за ЖКП, в грудні населенням було укладено 4,2 тис. договорів про погашення заборгованості на загальну суму 31,1 млн грн.

Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів про реструктуризацію боргів, укладених раніше, в грудні досягла 24,3 млн грн.

Що стосується поточних платежів, то в грудні 2020 року населення сплатило 20,3 млрд грн - 72,6% нарахованих за цей період сум за житлово-комунальні послуги.

Як повідомлялося, за станом на кінець грудня 2019 року борги населення за житлово-комунальні послуги становили 60,1 млрд грн. Зокрема, заборгованість по сплаті за поставки природного газу - 26,2 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води - 18,9 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 5,0 млрд грн, за централізоване постачання холодної води і водовідведення - 4,2 млрд грн, за поставки електроенергії - 5,0 млрд грн.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Стефанчук розповів, скільки коштуватиме проведення референдуму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини