Держпідприємство за допомогою Мінінфраструктури привласнило понад 20 млн грн на аварійному обладнанні

25.09.2019 14:56

Посадові особи Міністерства інфраструктури та держпідприємства "Морський торговельний порт "Южний" провернули корупційну схему, у якій привласнили кошти від закупівлі обладнання, стан якого виявився аварійним. Про це повідомила прес-служба ДБР

Минулого року керівництво ДП уклало угоду про закупівлю для порту технічного обладнання – двох тепловозів. Постачальнику перерахували аванс у розмірі 50%. Ціна у договорі була вказана 26 млн грн. Водночас, згідно з висновками експертизи, реальна вартість рухомого складу становить не більше ніж3 млн. Окрім того з'ясувалося, що теплотяги перебувають в аварійному стані та були списані з балансу залізниці країни-постачальника.

За інформацією Державного бюро розслідувань, до корупційної схеми причетні чиновники Міністерства інфраструктури. У рамках відкритого кримінального провадження співробітники ДБР провели обшуки в офісах "Морського торговельного порту "Южний" у Києві та Одесі, а також за адресами проживання учасників провадження.

Справу відкрито за частиною 2 статті 364 "Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки". Слідчі дії тривають.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини