Держлісагентство України перевірить стан лісгоспів на Тернопільщині

8 січня Держлісагентство України проведе аудит державних лісових господарств у Тернопільській області та перевірить роботу місцевого керівника Олега Яремка. Про це повідомив тимчасовий в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

bolohovets
Журналісти поспілкувались із в. о. голови Державного агентства лісових ресурсів України Болоховцем

У зв‘язку з великою кількістю скарг та порушень на господарствах буде сформована спеціальна комісія для перевірки. До неї долучаться представники тернопільського осередку ГО «Стоп Корупції».

«Ми спланували плановий аудит. Зараз формуються групи людей, які найближчим часом, це 8 або 10 січня, поїдуть і проведуть аудит діяльності ряду державних підприємств цього управління. За результатами яких у нас уже буде об‘єктивна інформація, на основі якої ми зможемо приймати якісь рішення», - зазначив Юрій Болоховець.

Представники ГО «Стоп Корупції» донесли керівнику Державного агентства лісових ресурсів України додаткову інформацію щодо порушень, а також свою принципову позицію щодо звільнення Яремка.

Крім того, погодили присутність представника тернопільського осередку ГО «Стоп Корупції» під час виїзної комісії.

«Якщо ми встановимо порушення, які тягнуть за собою звільнення, ця людина буде звільнена. Це наша позиція. За результатами цього аудиту буде зібрана пресконференція, на яку запросять вас та інші ЗМІ», - запевнив Юрій Болоховець.

Нагадаємо, на Тернопільщині останнім часом — безліч скандалів навколо розкрадання та незаконного продажу за кордон тамтешніх лісів. Головним лісівником області є Олег Яремко.

Oleg_Yaremko
Олег Яремко Ілюстрація: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, головного лісівника Тернопільщини Олега Яремка звинувачують у незаконних вирубках лісу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини