Держгеокадастр Києва: інспектори корупції

Ми раніше писали про потенційну схему організації позапланових перевірок інспекцією Держгеокадастру міста Києва, яку побудувала бригада гастролерів з Дніпра. 

kadastr
Ілюстрація: СтопКор

Але якщо архітектори цієї піраміди корупції зрозумілі та відомі, то до гвинтиків, які змушують цю машину працювати, дістатися значно цікавіше. Результат дослідження «СтопКору» вас приголомшить.

Знайомимося з інспекторами. З 13 квітня 2021 року відділ здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру міста Києва поповнено «кваліфікованим» кадром із Закарпаття.

dabi 1
Фото: скриншот

Горщар Михайло Васильович, жодного досвіду інспекційної роботи не мав, адже з 2017 до 2021 рік був державним реєстратором речових прав на нерухоме майно. Які питання він може висвітлювати під час перевірок землекористування — невідомо.

Незрозумілий також його спосіб життя в столиці. Він має у власності лише мопед Honda та будиночок 69 кв.метрів у с.Іза Хустського району Закарпаття.

dabi 1
Фото: скриншот

До речі, робота держреєстратором була доволі плідною. На малій батьківщині його судять за зловживання повноваженнями. У липні цього року починається розгляд судової справи.

З 27 квітня 2021 вищевказаний відділ поповнився Мацапулою Сергієм Валерійовичем. У порівнянні з першим героєм, це — досвідчений фахівець. Він з 2018 року намагався працевлаштуватися до Держгеокадастру Києва, спочатку до сектора запобігання та виявлення корупції, потім — до відділу ринку та оцінки земель, але нарешті вдалося потрапити до сектора державного геодезичного нагляду, звідки його й перевели на теперішню посаду.

Фото з відкритих джерел

Задеклароване місце проживання — село Сиволож Чернігівської області, майже за 200 км від місця роботи. У власності — будиночок на 50 кв.метрів у цьому селі та автомобіль ВАЗ-2106.

У 2017 році він отримав ступінь магістра на факультеті землевпорядкування НУБіП.

Не менш яскравий гастролер приєднався до лав інспекції 12 травня цього року. Фомін Марк Олександрович. Ми вже згадували про нього в складі дніпровського десанту. Останнє місце роботи — заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель у Дніпровському, Синельниківському, Солонянському районах та м.Дніпро управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

derzhgeokadastr
Фото: скриншот

Керівник та співзасновник ГО «СПАМ», яке припинило діяльність зі вступом Марка до державної служби в земельній інспекції Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

На рахунку — невдала спроба стати депутатом Дніпровської міської ради від керівної партії. До речі, Марк та Сергій грають в одній команді не лише в Держгеокадастрі, а ще у столичній команді з мініфутболу «Токіо».

Цікава палітра діяльності держслужбовців у інспекції Держгеокадастру м. Києва: активіст, футболіст та підсудний.

За деклараціями — класично бідні, як церковні миші, без житла в столиці, але ведуть активний спосіб життя, з єдиним джерелом статків у вигляді зарплати держслужбовців. Можливо, весь секрет — у тих позапланових перевірках підприємців?

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини