Держекоінспекція повідомила, коли з одеського пляжу заберуть затонулий танкер

Танкер почнуть прибирати з пляжу найближчими днями. Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу надасть Адміністрації морських портів України юридичну можливість розпочати заходи з прибирання з одеського пляжу затонулого бункерувальника Delfi.

Раніше повідомлялося, що в екоінспекції немає повноважень для ухвалення такого рішення.

Зазначалося, що Адміністрація морських портів України зможе розпочати заходи з прибирання, якщо отримає або припис від екоінспекції про пряму загрозу довкіллю чи життю і здоров'ю людей або рішення суду, або відмову власника від свого майна,передає Радіо Свобода.

Нагадаємо, через негоду на рейді Одеського порту зазнав катастрофи невеликий танкер "Делфі" під прапором Молдови. Сильний шторм (швидкість вітру 20-25 м/с, висота хвилі 2,3 метра) завадив проведенню рятувальної операції. Капітан танкера відмовився подавати сигнал SOS і евакуювати екіпаж без дозволу судновласника.

22 листопада стало відомо, що танкер перекинувся на бік, і з нього почало витікати пальне. Так, в Чорному морі біля Одеси рівень забруднення води нафтопродуктами перевищив допустиму норму в 157 разів через аварію танкера "Делфі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини