Державна зрада через масштабну шкоду обороноздатності: СБУ затримала ексзаступника міністра економіки (фото)

Співробітники Служби безпеки України затримали ексзаступника міністра економіки, який підозрюється у державній зраді через спричинення масштабної шкоди обороноздатності нашої держави. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Високопосадовець Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, чиновники держпідприємства "Український центр "Безпека" та державної акціонерної холдингової компанії "Артем" діяли всупереч інтересам України на користь закордонної компанії. Вони уклали з іноземцями завідомо збитковий контракт на виготовлення і постачання лінії з виробництва артилерійських снарядів на загальну суму понад 16,5 мільйона доларів США.

Внаслідок незаконної оборудки авансовий платіж у розмірі більше ніж 8,2 мільйона американських доларів США був переведений на рахунки фіктивних офшорних підприємств та привласнений учасниками схеми. Натомість іноземна компанія обладнання в Україну не постачала. Дії зловмисників поставили під загрозу забезпечення Збройних Сил боєприпасами під час протидії російській агресії.

22 жовтня контррозвідка СБУ на виконання рішення слідчого судді затримала у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" колишнього заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. Експосадовцю оголошено про підозру у вчиненні злочину.

Також 17 жовтня у Києві співробітники СБУ затримали керівника держпідприємства та представника іноземної компанії. Під час обшуків були вилучені документи та інші носії інформації, що свідчать про причетність посадовців до здійснення протиправної діяльності на шкоду інтересам України.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини