Державна судова махінація: на Чернігівщині посадовці та фірми-фантоми «нагріли» державу щонайменше на мільйон

Масштабну схему з відмивання грошей, виділених на судову адміністрацію, викрито на Чернігівщині. Зокрема, встановлення 20 громовідводів коштувало державному бюджету 1,6 млн гривень, тобто вартість кожного перевищує середньоринкову більше, ніж втричі. Підряди на встановлення громовідводів отримали компанії «СіверБудІнвест» і «Панські Левади». Та за місцем реєстрації знайти їх не вдалось.

Дзвінки на телефони, вказані у реєстрації компаній, теж нічого не дали. Зокрема, за номером «СіверБудІнвесту» журналістам відповів сторонній чоловік: «Ні-ні-ні!.. Ви помилилися! Я не знаю, чому в реєстраційній написали мій номер. Я вже боровся-боровся! Тому що з банку телефонують мені... Звідки тільки не дзвонять. Я вже дивився потім, самому цікаво стало: у цій реєстраційній чомусь вказано мій номер... А мені кажуть: це тільки може «Сівербудінвест» змінити номер телефону!».

У свою чергу, представник приватного підприємства «Панські левади» був не надто відкритий для спілкування з командою «СтопКору»: «Зараз підприємство не працює. Тому я не можу якихось зустрічей організувати на даний час!».

Зазначимо, що невловимі компанії заборгували не тільки банкам. Несплата податків ними сягає сотень тисяч гривень! Відповідні рішення потрапили до рук знімальної групи «Стоп Корупції».

Усі деталі резонансної справи – у відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини