Депутати Європарламенту проголосували за швидку процедуру розгляду “паспортів вакцинації”

25.03.2021 17:58

Депутати Європейського парламенту прийняли рішення прискорити голосування щодо плану Європейської комісії про створення єдиного документа, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу. Відповідна заява розміщена на сайті Європарламенту, повідомляє "Європейська правда".

COVID-Passport
Фото: iStock/Getty Images

"Щоб полегшити його ухвалення до літа, депутати Європарламенту вирішили прискорити затвердження зеленого цифрового сертифіката, що дозволить забезпечити безпечне і вільне пересування під час пандемії", - йдеться в заяві.

Депутати підтримали використання термінової процедури, яка дозволяє більш оперативно розглядати пропозиції Комісії в парламенті. За рішення проголосували 468 євродепутатів, 203 були проти і 16 утрималися.

Під час пленарних дебатів у середу переважна більшість депутатів Європарламенту підтримали швидке створення цифрового сертифіката.

Згідно з пропозицією Єврокомісії, він може включати інформацію про те, чи був мандрівник вакцинований проти COVID-19, результати тесту і інформацію про одужання від інфекції.

На наступному пленарному засіданні в кінці квітня Європарламент планує затвердити свій мандат на переговори з Радою ЄС.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у МОЗ спростовують наявність тяжких наслідків від Covieshield та закликають українців записуватися на вакцинацію.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини