Депутатський кайф: у справі про «мажорний» наїзд на велосипедиста замішані наркотики

25.04.2019 14:27

За підсумками наїзду на велосипедиста у Чернігові в травні минулого року поліція відкрила відразу три кримінальних провадження. Але активісти б’ють на сполох: на їх думку, брат місцевого депутата намагається уникнути відповідальності. А ще більшого резонансу справі надають знайдені неподалік місця наїзду пакунки з білою речовиною. Чи справді це наркотики та кому вони належать? Дивіться у розслідуванні Кирила Вольного.

Отже, повернемось на місце ДТП 19 травня 2018 року. Поблизу покинутої Тойоти, ближче до приватного сектору правоохоронці знайшли 5 пакетів з білим порошком.

Сергій, свідок ДТП так коментує ті події: «Двоє людей вийшло з автомобіля Raf 4, один попрямував у бік потерпілого, а інший з пакетом в руках попрямував у бік приватного сектора і повернувся вже з порожніми руками, тільки з барсеткою».

В інтерв’ю місцевим журналістам Андрій Блауш звичайно ж все заперечував: начебто не розуміє, що це за пакунки, звідки вони, і взагалі їх буцімто підкинули.

Та і тут він бреше. Запис його телефонної розмови з Сергієм Клановцем під час ДТП підтверджує покази свідків – пасажири білої Тойоти провозили з собою 250 грам амфетаміну (мова й стиль мовлення оригіналу збережені) : «Кумец, сейчас будем! Ты быстрее прячь, быстрее прячь, я тебя прошу!».

Вже за 30 хвилин після цієї розмови поліцейські, що приїхали на виклик, знайшли та описали пакетики з білим порошком. Через три місяці офіційний висновок експертизи констатує: це психотропна речовина – амфетамін.

Як зазначила речниця Чернігівського відділу поліції Юлія Ковтун, наразі поліція чекає результатів низки інших експертиз, які дадуть відповідь про належність великої кількості синтетичних наркотиків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини