Депутатське молоко: подробиці схеми мільйонного розводу

Зухвало розвів на гроші селян та очолює антирейтинги Національного агентства з питань запобігання корупції – усе це він: невловимий депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук. Як створювалась цинічна схема обману та хто на ній добряче нажився – дивіться у розслідування журналіста "СтопКору" Лілії Ткачук. 

Одіозний депутат вже неодноразово ставав героєм сюжетів і новин "СтопКору", адже на його компанію відкрито вже більш як десять кримінальних проваджень, а сума, яку втратили селяни Хмельниччини та Житомирщини, що віддавали своє молоко "Першому національному виробничому кооперативу" з надією на гарний прибуток, оцінюється в понад 20 мільйонів гривень.

У декларації ж пана Андрія в НАЗК не дорахувались майна на суму щонайменше у 4 мільйони.

Та чи не найцікавішими в історії з паном Гордійчуком є судові процеси, у яких слухаються взаємні фінансові претензії між кооперативом і Старокостянтинівським молочним заводом.

Станом на сьогодні вже є винесені деякі рішення. Та не всі вони можуть бути виконані, адже на цій схемі заробив не тільки кооператив, а й судді, приватні виконавці та навіть відомі "блогери".

Зазначимо, що перше судове рішення в господарських суперечках між кооперативом Гордійчука та Молокозаводом було винесене у серпні 2018 року на користь заводу. Кооператив зобов’язали повернути борг у розмірі понад 6,5 млн гривень за транспортні послуги з перевезення молока. Але отримати ці кошти завод і досі не зміг.

"11 січня 2019 року Господарським судом Хмельницької області порушена справа про банкрутство Першого національного виробничого кооперативу", – повідомила юрист Старокостянтинівського молочного заводу Тетяна Кучіна.

Отже, підозри про те, що Андрій Гордійчук навмисно довів кооператив до банкрутства, підтверджуються. Адже фірма усі "нібито" борги заводу має намір продати новій компанії "Органік Сідс", керівником якої за дивним збігом є… Путря Віктор Миколайович – так само як і в першому Національному виробничому кооперативі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини