Депутати Житомирщини витратять 17 мільйонів з обласного бюджету на вирощування раків

16.12.2019 14:44

15 грудня стало відомо, що Житомирська ОДА на спільному засіданні з представниками облради вирішила включити в стратегічний план 17 мільйонів з бюджету області на "Розробку технології вирощування австралійського червонопалого рака в умовах рециркуляційної аквакультури", запропоновану ГО «Атошник».

 

Австралійський рак
Фото із вільних джерел

 

Про це повідомили на сайті «Підслухано в Олевську».

Рішення ухвалили під керівництвом першого заступника голови ОДА Володимира Федоренка стосовно плану "Про затвердження Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації".

 

Засідання Житомирської ОДА
Фото: "Підслухано в Олевську"

 

"Виникає питання щодо компетенції людей, які керують областю. І чому представники ГО "Атошник" під цей проєкт не беруть кредит в банку, а платники податків області повинні фінансувати цю комерційну ідею?", – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що за словами активіста ГО "Стоп корупції" в Житомирській області Олександра Ігнатьєва, один із засновників ГО "Атошник" Сергій Артемов є позаштатним радником губернатора, а також членом громадської ради НАБУ. Можливо, в цьому криється розгадка?

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини