Депутати нарешті працюватимуть – у ВР придумали покарання за прогули

На народних обранців за прогул більше двох разів протягом однієї пленарної сесії чекатиме адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт від 20 до 60 годин. Таку інформацію передає “Уніан”.

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративної відповідальності народних депутатів України за прогул) (№10072).

Текст законопроекту розміщено на сайті парламенту. Його автором є народний депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець, передає видання.

Законопроектом пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею 186-8 "Прогул народного депутата України".

У ній встановлюється, що прогул народного депутата, тобто його відсутність на засіданні Верховної Ради без поважних причин, підтверджена рішенням комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, вчинений більше двох разів протягом однієї пленарної сесії ВР або вчинений один раз протягом позачергової сесії тягне за собою накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на строк від 20 до 60 годин.

Читайте також: "Подвійні стандарти харківської юстиції: посадовці ігнорують закони на користь агрорейдерів".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини