Депутат від “Опоблоку” засвітився на похоронах донецького терориста – кадри

12.10.2018 11:08

Бойовика ховали під бурхливі оплески жителів окупованого міста і вигуки "Слава Донбасу! Росія!". На прощання приїхав депутат Слов'янської міської ради Винниченко.

Депутат міської ради Слов'янська (Донецька область) побував на похорон ліквідованого в зоні АТО донецького терориста. Відео прощання із загиблим під вигуки "Росія", Слава Донбасу!" опубліковано в соцмережах, на ньому з'являється відома в місті людина, політик місцевого рівня.

Про це передає" Рубрика "з посиланням на повідомлення громадського активіста Віталія Овчаренка.

Громадський діяч опублікував фотографії та відео з похорону терориста, на них серед присутніх жителі Слов'янська, міста, що пізнало усі жахи російської окупації, впізнали депутата від "Опозиційного блоку" Віктора Винниченка.

На одному з фото Винниченко позує в формі "Всевеликого війська Донського" – організації, яка брала найактивнішу участь в гібридній агресії Росії проти України.

"Коли росіяни говорять, що "можемо повторити", будьте впевнені, при першому зручному випадку вони повторять 2014 рік", – коментує представлену інформацію Овчаренко й уточнює: в українських спецслужб "немає питань" до депутата Винниченка.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X