Депутат від БПП Буглак прокоментував закиди Крючкова на свою адресу

22.04.2019 18:31

Народний депутат України від політичної партії "Блок Петра Порошенка" Юрій Буглак спростував інформацію щодо володіння часткою офшорної компанії, якій нібито належить 75% ПрАТ "Холдингова компанія "Енергомережа". Про це він сказав журналісту "Стоп корупції" Наталі Дігтяр.

"Інформацію, яку озвучив пан Крючков в суді, я дізнався зі ЗМІ. Звідти ж я дізнався, що стою за якоюсь офшорною компанією та володію якоюсь часткою цієї компанії. Це взагалі не відповідає дійсності й мені навіть невідомо, що це за компанія і її назву я вперше почув саме від журналістів. Але я поцікавився як юрист інформацією – і в українському, і в кіпрському реєстрах є відомості про бенефіціарів цієї компанії. У державних реєстрах цих країн бенефіціаром зазначена Локтіонова Наталія Едуардівна. Інформації про мене в цих реєстрах немає і ви можете в цьому пересвідчитись самостійно", – зазначив він.

Крім того, Буглак розповів, що спілкувався з Крючковим раніше в рамках своєї адвокатської діяльності.

"Я дійсно знайомий з паном Крючковим – ми зустрічались декілька років тому, але я спілкувався з ним як адвокат. Інформація щодо предмету нашого спілкування є адвокатською таємницею, однак ми точно не розмовляли про ринок енергетики", – підкреслив нардеп.

За словами Буглака, з Крючковим у нього немає конфліктів.

Зазначимо, що 17 квітня в суді екс-нардеп Дмитро Крючков заявив, що володіє 25% "Енергомережі", а на 75% це офшорна компанія. За його словами, за цим офшором стоїть нардеп від БПП Юрій Буглак.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини