Депутат Лозинський запропонував заборонити вхід до Ради журналістам телеканалів Медведчука 

Народний депутат від партії “Голос” Роман Лозинський запропонував заборонити вхід журналістам телеканалів “Zik”, “112 Україна” та “NewsOne” до Ради після введення санкцій. Це дуже обурило депутатів фракції “ОПЗЖ”, передає УП.

rada lozinskiy
Фото: Скріншот

"Переважна більшість народних депутатів з проукраїнською позицією наполягає на тому, аби так звані журналісти з проросійських каналів не працювали в парламенті України…

Ми з проукраїнськими народними депутатами виступаємо за те, щоб (якщо) зробили перший крок – закрили російські помийки пропаганди, (то) маємо зробити і другий крок – їх в українському парламенті не повинно бути. Рашизм не пройде!", - заявив він.

Лозинський зауважив, що попри введені проти цих каналів санкції, їхні журналісти і оператори продовжують працювати у пресцентрі Верховної Ради.

Виступ Лозинського викликав обурення у секторі, де сидить фракція ОПЗЖ. Депутати почали лаятись у бік оратора і вирушили до трибуни. Зокрема, до Лозинського пішов із дуже роздратованим виглядом Ілля Кива. Але трибуну обступили депутати з "Голосу" і не підпустили невдоволених до свого колеги.

Біля трибуни утворилося скупчення, депутати вступили у словесну перепалку, яка тривала навіть після виступу Лозинського. Втім, обійшлося без бійки.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Москві розпочався суд над Навальним по справі наклепу на ветерана Другої світової.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини