Депутат Кива витратив 20 тисяч на косметику та іграшки

23.01.2020 12:00

Хтось у Таїланді, хтось на Шрі-Ланці, а хтось – у Києві: вітчизняні нардепи розповіли, як провели зимові канікули. Звісно, можливості, як і потреби, у всіх різні. Що саме подарували на Новий рік своїм рідним і скільки грошей витратили за свята українські політики – запитала у народних обранців Христина Кришиха.

Депутат ОПЗЖ Юрій Павленко повідомив, що всі його рідні залишились задоволені подарунками. В аналогічний спосіб висловився й інший опозиціонер – Ілля Кива.

«У мене завжди всі задоволені», – заявив парламентар, який подарував жінкам косметику, а дітям – іграшки. На ці презенти пан Ілля витратив близько 20 тисяч гривень.

Пан Кива задовольнив своїх жінок на 20 тисяч

А от старшому сину члена фракції «Слуга народу» Артема Чорноморова не сподобався недорогий квадрокоптер, який він отримав від батька. Депутат зізнався, що на свята витратив близько 7 тисяч гривень і грошей залишилось «дуже мало».

«Все залежить від того, як ти святкуєш», – коментує його колега по фракції Олексій Мовчан, – «Наприклад, якщо пити багато алкоголю, то завжди грошей вистачати не буде».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини