Депутат Костюх на карантині вивчає матеріали у справі Павелка

27.03.2020 10:00

Карантин в Україні і світі зупинив футбольні чемпіонати і змагання. Утім, робота парламентської тимчасової слідчої комісії з розслідування корупційних схем Федерації футболу України триває. На якому етапі зараз перебуває так звана «справа Павелка» та чи притягнуть до відповідальності винних у розкраданні бюджетних грошей? Про це журналісту «СтопКору» Кирилу Вольному розповів член ТСК, нардеп Анатолій Костюх.

Пан Костюх нагадав, що Верховна Рада проголосувала за створення відповідної ТСК 15 листопада, наступного дня після прийняття бюджету, а Дмитро Разумков підписав постанову на початку грудня 2019 року. Таким чином, тимчасова комісія почала працювати з грудня.

За словами депутата, вже відбулася низка засідань комісії, деякі з них були відкриті, деякі – уже закриті, згідно з новим законом про ТСК.

Пан Костюх розповів про роботу ТСК

На перших засіданнях парламентарі слухали активістів різних ГО і функціонерів УАФ та місцевих футбольних федерацій. На наступні зустрічі вже запросили представників правоохоронних органів, які відзвітували про роботу.

«Відповідно, у нас є для роботи ТСК пів року з цього часу, аби розібратись у цій справі. Скажу вам наперед: багато матеріалів ми вже опрацювали, але це ще не фінал. Ми вже підходимо до моменту, коли мали б подати до Верховної Ради звіт для того, щоб його розглянули на пленарному засіданні. І обсяг матеріалу — величезний. Напевно, нам пішло на користь, що у нас карантин, бо я тепер можу працювати над матеріалами», — зазначив народний обранець.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини