Депутат Харківської міськради підозрюється у заволодінні майже 430 тис грн (ФОТО)

19.05.2020 18:39

За процесуального керівництва Харківської місцевої прокуратури № 5 депутату Харківської міської ради VII скликання, який є директором комунального підприємства, повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном (ч. 4 ст. 191 КК України).

За даними слідства, у 2019 році комунальним підприємством, яке очолює підозрюваний, проводились роботи з капітального ремонту асфальтового покриття на території двору іншого комунального підприємства м. Харкова. Очільник комунального підприємства-підрядника, достовірно знаючи, що виконані роботи не відповідають проектно-кошторисній документації, завищив їхній обсяг та вартість в актах приймання виконаних робіт, заволодівши таким чином грошовими коштами на суму майже 430 тис грн. Згідно технічної документації, товщина асфальтного покриття мала бути майже 30 см, але фактично вона складала приблизно 10 см. Фінансування вказаних робіт здійснювалось за рахунок коштів місцевого бюджету.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X