Депутат чи бізнесмен – Андрій Гордійчук лідер з прогулів в Хмельницькій облраді

26.07.2018 12:28

Хмельницька обласна рада: тут збираються державні мужі обласного значення. Вони ходять сюди на державну роботу і приймають важливі для регіону рішення. Є серед народних обранців і герой нашого нещодавнього сюжету – Андрій Гордійчук. Втім, свою державну роботу він відвідує, м’яко кажучи, не завжди.

Журналісти «Стоп Корупції» навідались до облради для того, щоб з’ясувати, чи приносить скандальний депутат-бізнесмен якусь довідку від лікаря або пояснювальну записку щодо своєї відсутності на робочому місці. Зазначимо, що пан Гордійчук серед лідерів місцевої ради за кількістю прогулів. Він відвідав лише третину сесій.

Втім, у місцевій раді про прогули Гордійчука знають, але зробити діяльність такого обранця ефективнішою не можуть: «Прямих законодавчих норм щодо депутатів, які не відвідують засідання сесії, немає», – стверджує перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук. На її думку, судити таких депутатів мають самі виборці. Зараз існує механізм відкликання депутата громадою. Втім, він доволі складний для звичайних людей і ним не користуються.
«Андрій Гордійчук у статусі керівника, тому він свої аграрні питання ставив в пріоритет для себе. Але ті питання, які виносяться на сесію – вони є важливими для всієї нашої області, для тих людей, які тут проживають. Тому я вважаю, що кожному депутату потрібно виділяти цей день і бути присутнім на сесії – приймати рішення», – зазначає пані Андрійчук.

Фактично Андрій Гордійчук вибирався до обласної ради під час того, як його кооператив почав скуповувати молоко у людей за завищеною ціною. А потрапивши туди, ходив лише на деякі засідання. Можливо, саме на ті, де мав власний інтерес? Дивіться по це у сюжеті «Стоп Корупції»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X