Денис Керман: навантаження на роботу слідчих ДБР буде зростати

Станом на квітень 2019 року навантаження на одного слідчого становила теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, становило – 33 кримінальних провадження, на липень 2019 року – 73 кримінальних провадження, на жовтень 2019 року – 109 кримінальних проваджень, на грудень 2019 року – 121 кримінальне провадження. Про це в ексклюзивному інтерв'ю «Судово-юридичній газеті» розповів директор територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

«Ми прогнозуємо, що навантаження буде зростати. Адже для ухвалення законного процесуального рішення і для забезпечення належного досудового розслідування треба провести значне коло слідчих дій та низку експертиз. А експерти, якщо це стосується Києва, дуже перевантажені, бо тут розташовані всі центральні органи влади, правоохоронні органи і навіть із регіонів звертаються до тих самих експертних установ для проведення комплексної експертизи», - зазначив Денис Керман.

За словами керівника теруправління для забезпечення повноцінної роботи теруправління ДБР у м. Києві та ефективного виконання завдань необхідно повністю укомплектувати власні оперативні підрозділи.

«Станом на 22 червня 2020 року слідчими ТУ ДБР у м. Києві здійснюється досудове розслідування у 6 106 кримінальних провадженнях, з яких у провадженні слідчих перебуває 4 331 кримінальне провадження. У зв’язку із переховуванням підозрюваного, хворобою підозрюваного та виконанням дій в межах міжнародного співробітництва зупинені 1 775 кримінальних проваджень», - підсумував Денис Керман.

Детальніше про стан розслідування резонансних кримінальних проваджень, результати роботи та складності у роботі слідчих читайте в повному тексті інтерв'ю за посиланням.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини