День виборів на Львівщині розпочався з порушень (ФОТО, ВІДЕО)

21.07.2019 12:25

З низкою порушень розпочато виборчий процес на ДВК №460987, що належить до 118-го виборчого округу – Личаківський район міста Львова. Про це з місця подій повідомляє голова Львівського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Андрій Турка.

Зокрема, на дільниці не має плакатів від партій, а також відсутній стенд з протокольними рішеннями ДВК. Окрім того, було виявлено невідповідну кількість скриньок на дільниці: 1 мала і 3 великих, замість 2 малих і 6 великих.

Невідповідна кількість скриньок

Також замість 6 кабінок встановлені лише 4, а між ними - відсутні суцільні перегородки з матерії, є тільки дві дзюрки розміром 50*30 см на рівні столу. Це ставить під сумнів таємність голосування.

Відсутні суцільні перегородки

На запитання, хто саме встановлював кабінки, голова ДВК відповіла: «Та ми попросили людей». Також вона пояснила, що матерія, яку одержали для кабінок, так і залишилась у коробках. Адже через нібито поспіх, довелося розвішати старі фіранки.

Зафіксовано також, як жінка-правоохоронець, що не є головою або членом комісії, клала до сейфу бюлетені, призначені для голосування з дому. Відповідно, поліцейська отримала усне зауваження від спостерігачів щодо втручання у виборчий процес.

Зафіксовано втручання поліції у виборчий процес

Нагадаємо, під час цьогорічних президентських виборів саме на цій ДВК було здійснено спробу недопуску спостерігача від «Стоп корупції» - Андрія Турки на дільницю.

Та незважаючи на всі перипетії, сьогодні голосування розпочали вчасно.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини