“ДемСокирою по Кривавому Пастору” – у мережі новий скандал навколо ЛГБТ-спільноти

«Партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки» - зазначено у повідомленні на офіційній партійній сторінці у мережі Фейсбук.

У заяві ДемСокири також йдеться про те, що діяльність деяких медійних ресурсів шкодить обороні країни набагато більше, ніж наявність у офіційній документації слова «гендер». Мова, зокрема, про – цитуємо – «наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112».

Зазначимо, що згадана заява виникла у відповідь на пост Секретаря РНБО Олександра Турчинова, розміщений на його особистій фейсбук-сторінці.

Фото: з особистої сторінки Олександра Турчинова у Facebook

В цьому дописі високопосадовець розкритикував позицію уповноваженої з питань гендерної політики, яка звернулася до Служби безпеки України щодо закликів деяких місцевих рад "заборонити пропаганду гомосексуалізму".

Олександр Турчинов, який окрім всього є ще й головою «широкого об’єднання» протестантських релігійних та громадських організацій, у найкращих традиціях проповідей, також зазначив: «Як випливає з заяви урядової уповноваженої, а також з аналогічних виступів гендерних і ЛГБТ-активістів, - брехня, агресивність, несприйняття християнського світогляду, традиційних сімейних цінностей, безапеляційне нав’язування власних ідеологічних штампів і пропаганда аморальності, - все це споріднює їх з “русским миром”, не завжди за формою, але завжди за змістом».

Завершує цей досить емоційний текст заклик: «відновити в національному законодавстві використання терміну “стать” замість штучно внесеного терміну “гендер”, та домогтися реалізації вимог, що містяться в зверненні Івано-Франківської, Рівенської, Чернівецької, Запорізької, Полтавської, Сумської, Одеської, Херсонської, Черкаської, Житомирської, Київської, і багатьох інших рад».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини